Kariera

Rozwijaj swoją ścieżkę zawodową w dynamicznym i profesjonalnym środowisku księgowym.

Dołącz do naszego zespołu, gdzie możesz zdobyć bezcenne doświadczenie i wiedzę w dziedzinie finansów. Oferujemy możliwość pracy w różnorodnych obszarach, począwszy od roli asystenta kadrowego/księgowego, poprzez stanowiska starszych księgowych, menedżerów finansowych, aż po stanowiska dyrektorskie.

01. Dział Księgowości

Asystent

Asystent działu księgowości to osoba, która rozpoczyna swoją przygodę z księgowością. W naszej firmie będziesz ściśle współpracować z doświadczonym już księgowym, wykonując proste prace związane z obsługą klientów biura. Twoim głównym zadaniem będzie nauka oraz wsparcie naszej organizacji w bieżących zadaniach.

02. Dział Księgowości

Młodszy Księgowy

Młodszy księgowy odpowiada za prowadzenie pełnej księgowości w firmie, w tym za sporządzanie bilansu, rachunku zysków i strat, prowadzenie rejestru faktur, wycenę zapasów, i inne zadania związane z księgowością.

03. Dział Księgowości

Samodzielny Księgowy

Doskonale znasz prawo bilansowe oraz podatkowe – jesteś gotowy na pełną obsługę większych i bardziej zaawansowanych klientów biura. Skupiasz się bezpośrednio na potrzebach informacyjnych oraz rozliczeniach naszych klientów, a prostsze zagadnienia przekazujesz bezpośrednio podległemu asystentowi.

04. Dział Księgowości

Główny Księgowy

Twoimi głównymi zadaniami będą przede wszystkim wsparcie pracowników biura pod kątem merytorycznym. Będziesz analizować jakość ksiąg rachunkowych prowadzonych w biurze oraz jako wysokiej klasy specjalista pomożesz mniej doświadczonym kolegom w ułożeniu procesów i przebiegu współpracy bezpośrednio z klientami biura.

05. Dział Księgowości

Kierownik Działu

Jako kierownik działu księgowości będziesz łącznikiem pomiędzy pracownikami i klientami, a Zarządem. Zadbasz o funkcjonowanie swojego działu, realizację zadań i spełnienie wysokich oczekiwań naszych klientów.

01. Dział Kadr i Płac

Asystent

Twoim głównym zadaniem będzie wsparcie działu w bieżących zadaniach związanych z obsługą klientów biura. Nauczysz się wprowadzać dane do systemu kadrowo – płacowego, przygotowywać prostsze zestawienia i zaświadczenia.

02. Dział Kadr i Płac

Młodszy Specjalista

Młodszemu specjaliście powierzymy bardziej wymagające zadania, będziesz wspierać dział w procesach związanych z zatrudnianiem jak i kończeniem współpracy klientów z własnymi pracownikami czy zleceniobiorcami. Rozpoczniesz również samodzielną obsługę w zakresie kadr i płac klientów stosujących mniej skomplikowane rozwiązania.

03. Dział Kadr i Płac

Specjalista

Jesteś świetnie przygotowana/y do samodzielnej i kompleksowej obsługi klientów biura. Zaopiekujesz się wszelkimi procesami kadrowo-płacowymi powierzonych podmiotów i skupisz na ich realnych potrzebach.

04. Dział Kadr i Płac

Kierownik Działu

Jako kierownik zadbasz o prawidłową realizację i koordynację wszelkich procesów kadrowo – płacowych w swoim dziale. Będziesz łącznikiem pomiędzy pracownikami działu i klientami, a Zarządem.

Zgłoś się już dziś!

Rozwijaj znami swoją ścieżkę zawodową

Contact Form Demo (#3) (#4)