Ogłaszamy kolejną promocję! Rabat za polecenie!

Z wielką radością i wdzięcznością zwracamy się do Państwa, naszych cenionych klientów.

Jesteśmy dumni, że niemal 100% naszej klienteli to przedsiębiorcy, którzy dołączyli do nas dzięki Państwa rekomendacjom. Wasze zaufanie i wsparcie są dla nas nieocenione. Dzięki Wam możemy pomagać firmom w różnych etapach ich rozwoju, od tych zmagających się z zaległościami po całkowicie nowe przedsięwzięcia, z każdej branży.

W ramach wyrazu naszej wdzięczności, z przyjemnością ogłaszamy specjalną promocję „Rabat za Polecenie”. Każdy z Państwa, kto przyprowadzi do nas nowego przedsiębiorcę, otrzyma od nas rabat na własne usługi księgowe. Wysokość rabatu będzie równa miesięcznemu abonamentowi księgowemu klienta, którego Państwo polecicie.

To nasz sposób na podziękowanie za Państwa lojalność i zaangażowanie w rozwój naszej wspólnej społeczności biznesowej. Jesteśmy przekonani, że ta promocja przyniesie korzyści zarówno Państwu, jak i nowym klientom, którzy dołączą do naszej rodziny.

Dziękujemy za Państwa ciągłe wsparcie i zaufanie. Czekamy na kolejne polecenia i mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie nadal owocna i satysfakcjonująca.

Z wyrazami szacunku, Martyna Bąk, ML Księgowość.

Napisz do nas!

Dowiedz się o możliwościach dla swojej firmy

Contact Form Demo (#3)